Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Polska Liga Esportowa - Finały Jesień 2018 - Arena Gliwice

 
W Sezonie Jesień 2018 Polska Liga Esportowa zawitała do Gliwic. Starcie finałowe odbyło się po raz pierwszy na Śląsku- w Arenie Gliwice, gdzie naprzeciw siebie stanęły cztery czołowe zespoły League of Legends oraz CS:GO. Spotkanie finałowe CS:GO odbyło się pomiędzy drużyną AGO Esports oraz zespołem Mikstura. Był to trzeci finał w historii "Jastrzębi" podczas rozgrywek w naszej lidze i jak się okazało, szczęśliwy, gdyż po raz pierwszy był on zwycięski. Na Summoner's Rift natomiast widzowie mieli okazję zobaczyć mecz pomiędzy Illuminar Gaming, będącymi trzykrotnymi mistrzami ligi oraz Pompa Team. Po 5 rozegranych mapach Pompa Team wywalczyli upragnione zwycięstwo, detronizując niepokonane dotąd IHG. Wejdź z nami w świat polskiego esportu! WWW: polskaligaesportowa.pl/ FACEBOOK: facebook.com/PolskaLigaEs... TWITTER: twitter.com/PLEleague INSTAGRAM: instagram.com/polskaligae...

 


Polska Liga Esportowa by PLAY
 
Data pliku video: 2019-01-12, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat gliwicki -  powiat w województwie śląskim z siedzibą w Gliwicach. W skład powiatu wchodzą: Knurów, Pyskowice, Sośnicowice, Toszek, Gierałtowice, Pilchowice, Rudziniec i Wielowieś, zajmując łącznie wpowierzchnię 664,37 km².

Atrakcje zabytowe powiatu stanowią m.in. Miejskie mury obronne w Gliwicach, Radiostacja gliwicka, osada Krywałd, Stare Miasto, ruiny Synagogi z 1822 r. czy Droga Krzyżowa z XVIII w w Pyskowicach.

W powiecie działa Podstrefa Gliwice Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, na terenie której funkcjonują między innymi firmy General Motors Manufacturing Poland oraz japońska fabryka NGK Ceramics. Działa tu także park technologiczny Technopark Gliwice.

Przez powiat gliwicki przebiegają drogi krajowe: 44, 78, 88, 94 oraz autpostrady A2 i A4.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola