Belka
Niedziela, 24 Marca 2019   imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Publikujemy wizerunek - kto rozpoznaje tych mężczyzn?

Data publikacji: 2018-12-05, Data modyfikacji: 2018-12-08
A A AWydrukDrukuj  
 
Policjanci z II komisariatu nadal prowadzą sprawę pobicia młodego mężczyzny w lipcu br. przy ul. Okrzei w Gliwicach. Sześciu zamaskowanych kominiarkami mężczyzn, ubranych na sportowo, zaczepiło wtedy i pobiło pokrzywdzonego. Do chwili obecnej nie udało się wykryć napastników. W aktach znajduje się zapis monitoringu, na którym, z pewnej odległości, widać podejrzanych idących chodnikiem. Być może ktoś z Państwa rozpoznaje członków grupy?

Pełna treść wiadomości na: gliwice.slaska.policja.gov.pl/ka9/informacje/wiadomosci/248775,Publikujemy-wizerunek-kto-rozpoznaje-tych-mezczyzn.html
gliwice.slaska.policja.gov.pl, Źródło artykułu: gliwice.slaska.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat gliwicki -  powiat w województwie śląskim z siedzibą w Gliwicach. W skład powiatu wchodzą: Knurów, Pyskowice, Sośnicowice, Toszek, Gierałtowice, Pilchowice, Rudziniec i Wielowieś, zajmując łącznie wpowierzchnię 664,37 km².

Atrakcje zabytowe powiatu stanowią m.in. Miejskie mury obronne w Gliwicach, Radiostacja gliwicka, osada Krywałd, Stare Miasto, ruiny Synagogi z 1822 r. czy Droga Krzyżowa z XVIII w w Pyskowicach.

W powiecie działa Podstrefa Gliwice Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, na terenie której funkcjonują między innymi firmy General Motors Manufacturing Poland oraz japońska fabryka NGK Ceramics. Działa tu także park technologiczny Technopark Gliwice.

Przez powiat gliwicki przebiegają drogi krajowe: 44, 78, 88, 94 oraz autpostrady A2 i A4.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola