Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nabór na instruktorów Biura Hufca

Data publikacji: 2018-09-07, Data modyfikacji: 2018-09-08
A A AWydrukDrukuj  
 
Wymagania: Ukończone 16 lat; Umiejętność obsługi programów Microsoft Office oraz Office 365; Cierpliwość, dokładność, terminowość; Chęć do pracy. Zadaniem Instruktora Biura Komendy Hufca jest wspieranie funkcjonowania biura. Biuro zajmuje się m.in. tworzeniem dokumentów, rozsyłaniem wiadomości, organizacją zjazdów hufca, archiwizacją dokumentów i wspieraniem Komendy w aktualnych zadaniach. Podczas pracy udoskonalisz swoje umiejętności w obsłudze Microsoft Office oraz Office 365, nauczysz się pisma formalne, prowadzić dokumentacje oraz zobaczysz jak funkcjonuje Hufiec. W przypadku pytań prosimy o zwracanie się bezpośrednio na adres: biuro@gliwice.zhp.pl

Pełna treść wiadomości na: gliwice.zhp.pl/?p=9120
gliwice.zhp.pl, Źródło artykułu: gliwice.zhp.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat gliwicki -  powiat w województwie śląskim z siedzibą w Gliwicach. W skład powiatu wchodzą: Knurów, Pyskowice, Sośnicowice, Toszek, Gierałtowice, Pilchowice, Rudziniec i Wielowieś, zajmując łącznie wpowierzchnię 664,37 km².

Atrakcje zabytowe powiatu stanowią m.in. Miejskie mury obronne w Gliwicach, Radiostacja gliwicka, osada Krywałd, Stare Miasto, ruiny Synagogi z 1822 r. czy Droga Krzyżowa z XVIII w w Pyskowicach.

W powiecie działa Podstrefa Gliwice Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, na terenie której funkcjonują między innymi firmy General Motors Manufacturing Poland oraz japońska fabryka NGK Ceramics. Działa tu także park technologiczny Technopark Gliwice.

Przez powiat gliwicki przebiegają drogi krajowe: 44, 78, 88, 94 oraz autpostrady A2 i A4.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola