Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ASOT 850 | ARENA GLIWICE | EDMates vlog #4

 
ENGLISH SUBTITLES ARE AVAILIBLE 30 maja 2018 roku, w nowootwartej Arenie Gliwice, odbyła się impreza, która niewątpliwie przeszła do historii i będzie wspominana latami. Tego dnia, po raz pierwszy na śląskiej ziemi, a drugi raz w Polsce, zawitał do nas Armin van Buuren wraz ze swoją imprezą z cyklu A State Of Trance, celebrując jednocześnie 850 epizod swojej audycji radiowej o tym samym tytule. Obok głównej gwiazdy wystąpili również: Ruben de Ronde, RODG, Khomha, John o’Callaghan oraz Indecent Noise i Arctic Moon. Oczywiście nie mogło zabraknąć i nas - ekipy EDMates, która pojawiła się tym razem w pełnym składzie. Przygotowaliśmy dla Was krótki materiał z tego, co się działo w tą gorącą majową noc. Zachęcamy do subskrypcji naszego kanału i wchodzenia na nasz fanpage na facebooku! facebook.com/EDMates/ Zapraszamy na nasze konta w serwisie Instagram: instagram.com/koziek/ instagram.com/cysku/ instagram.com/wierzchovski/ instagram.com/janki_jac/

 


E D Mates
 
Data pliku video: 2018-06-06, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat gliwicki -  powiat w województwie śląskim z siedzibą w Gliwicach. W skład powiatu wchodzą: Knurów, Pyskowice, Sośnicowice, Toszek, Gierałtowice, Pilchowice, Rudziniec i Wielowieś, zajmując łącznie wpowierzchnię 664,37 km².

Atrakcje zabytowe powiatu stanowią m.in. Miejskie mury obronne w Gliwicach, Radiostacja gliwicka, osada Krywałd, Stare Miasto, ruiny Synagogi z 1822 r. czy Droga Krzyżowa z XVIII w w Pyskowicach.

W powiecie działa Podstrefa Gliwice Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, na terenie której funkcjonują między innymi firmy General Motors Manufacturing Poland oraz japońska fabryka NGK Ceramics. Działa tu także park technologiczny Technopark Gliwice.

Przez powiat gliwicki przebiegają drogi krajowe: 44, 78, 88, 94 oraz autpostrady A2 i A4.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola