Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

#9 Parkour & Freeruning in House of air Gliwice

 
Witam bardzo dawno filmów nie było z powodu braku chęci do skakania ale macie tu filmik z parku trampolin w Gliwicach. House of air polecam bardzo serdecznie. Zapraszam do łapek w górę i subskrypcji i miłego komentarza. Pjona !!111111 Strona na facebooku : facebook.com/Patrvkpow/ Grupa na facebooku : facebook.com/groups/1545286748837925/?ref=bookmarks Snapchat: robekmen1 Instagram: patrvk_ Facebook: facebook.com/patryk.muskala (Official) Muzyka : youtube.com/watch?v=vXTrSJRJTYY strona parku trampolin : houseofair.pl/ Adres: Pszczyńska 315, 44-100 Gliwice, Poland

 


Patrvkpov
 
Data pliku video: 2017-11-17, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat gliwicki -  powiat w województwie śląskim z siedzibą w Gliwicach. W skład powiatu wchodzą: Knurów, Pyskowice, Sośnicowice, Toszek, Gierałtowice, Pilchowice, Rudziniec i Wielowieś, zajmując łącznie wpowierzchnię 664,37 km².

Atrakcje zabytowe powiatu stanowią m.in. Miejskie mury obronne w Gliwicach, Radiostacja gliwicka, osada Krywałd, Stare Miasto, ruiny Synagogi z 1822 r. czy Droga Krzyżowa z XVIII w w Pyskowicach.

W powiecie działa Podstrefa Gliwice Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, na terenie której funkcjonują między innymi firmy General Motors Manufacturing Poland oraz japońska fabryka NGK Ceramics. Działa tu także park technologiczny Technopark Gliwice.

Przez powiat gliwicki przebiegają drogi krajowe: 44, 78, 88, 94 oraz autpostrady A2 i A4.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola